היי היי אני שחר שמאי,

וממש כיף לי שאתם כאן!

אני זמר ומורה לפיתוח קול, ויוצר בעיקר בתחום מחזות הזמר. אני חי באנגליה ומלמד במספר אקדמיות המעניקות תואר ראשון במשחק ומחזות זמר. 

 

בבלוג אני מציע גישות שונות ונקודות למחשבה שאני שואב מהתעשייה בלונדון, וכן מחברים שפזורים ברחבי העולם. אני משתדל השאיר את זה תאכלסי ופרקטי.. כי יאללה.. יש מלא פלספנים במקצוע הזה - וזה לא הקטע שלי.

אז אם אתם עדיין תלמידים לפיתוח קול או שמה כבר זמרים מקצועיים, שחקנים, או כותבים לבמה, מנהלים מוסיקליים, בימאים - אני מקווה שתוכלו למצוא פוסטים שידברו אליכם - בין אם זה בנושא טכניקה קולית, קשיים בדרך המקצועית שכולם חווים, חדשות מעולם הבמה, ועוד.

אז מי אני בכלל?

עם תחילת השירות הצבאי בירושלים חיפשתי מורים לפיתוח קול ואפשרויות לעסוק במוסיקה בירושלים וכך התגלגלתי לאקדמיה למוסיקה. מה שהתחיל בקורס או שניים תוך כדי צבא הסתיים בתואר שני בביצוע שירה במחלקה הווקאלית הקלאסית באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.

 

בסוף 2016 השלמתי את התואר השני השני שלי בשירה, הפעם במחזות זמר, באחד מבתי הספר המובילים בתחום באנגליה ובעולם GSA - Guildford School Of Musical Theatre, וכיום אני מלמד במספר מוסדות גבוהים למשחק ומחזות זמר, בניהם PPA, ICMT,URDANG ועוד.

מחשבות על פיתוח קול אפשר לקרוא כאן

ואת עשרת נקודות ה"אני מאמין" שלי על שירה אפשר למצוא בפוסט הזה

בנוסף להוראה, אני ממשיך גם ללמוד ולהתפתח כל הזמן בעצמי, ככל שאני לומד יותר אני מגלה כמה עוד יש לדעת. במקביל הקמתי עם חבר קבוצת קברט בלונדון, The JEWish CABARET ואני ממשיך להתפתח בתחום היצירה ולכתוב חומרים מקוריים.

אני תמיד שמח לשמוע מתלמידים ומורים אחרים על האתגרים השונים שהם נאלצים להתמודד איתם ולחלוק מהידע והתובנות שלי. 

הצטרפו אלי לתהליך של צמיחה משותפת!

מוזמנים להצטרף לתפוצה לקבל עדכונים, לכתוב לי מייל עם מחשבות ושאלות, וכמובן לשיעורים ותהליך של ליווי מוסיקלי.

 

מחכה לשמוע מכם - shacharshamai@gmail.com

אני שמח וגאה לבשר שהבלוג הוא חלק מקהילת החממה לבלוגים של יונית צוק - העמוד של הבלוג בחממה

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square

סקרנים לדעת עוד?

 

עקבו אחרי פה - 

או הצטרפו לרשימת התפוצה לעדכונים על פוסטים חדשים וחדשות מאנגליה במייל --->