היי היי שחר כאן, (מפתיע נכון?)

ואיזה כיף שאתם כאן!

 

בתחילת 2017 ישבתי לי פה באנגליה, תקוע בענייני ויזה ומרוחק מהחברים והמשפחה. התגעגעתי לעברית, התגעגעתי למוסיקה בעברית, ועם זאת היו לי פה ימים מדהימים ממש של למידה וצמיחה והכל היה מרגש ומציף שהרגשתי שבא לי לחלוק את זה עם חברים למקצוע. לשתף בגילויים שלי, לחלוק את הקשיים שלי, את הדרכים שעברתי בהן ואלו שעדיין לא.. וככה נולד לו הבלוג!

אתם יודעים, בלוגים בכל מני נושאים כמו שיווק, אופנה, אוכל, וכו' יש בהם שני מאפיין חשובים - הם ממוקדים בנושא די מצומצם והם מנוהלים ע"י מישהו שהוא מומחה (או טוען להיות מומחה) בתחום.

הבלוג הזה הוא קצת שונה כי הוא מתפרש על נושאים שונים ומתאר חוויות אישיות שונות.. ואני לא בא למכור לכם את המומחיות שלי, רק את נקודת המבט שלי היום על התחום מהחוויות והנסיונות שלי כאן באנגליה ובהשוואה למה שקורה וקרה בארץ. ומהי בכל זאת נקודת החיבור בין כל הפוסטים וכל הנושאים?
הם כולם עוסקים בנו - באנשי במה, שחקנים, ובאנשים יוצרים וסובב סביב השאלה של איך זה לעסוק במקצועות האלה היום במקומות שונים בעולם.
 

בבלוג אני מציע גישות שונות ונקודות למחשבה שהרבה מהם אני שואב מכאן ומהתעשייה בלונדון, וכן מחברים שפזורים ברחבי העולם, ואני גם משתדל השאיר את זה תאכלסי ופרקטי.. כי יאללה.. יש מלא פלספנים במקצוע הזה - וזה לא הקטע שלי.

אז אם אתם עדיין תלמידים לפיתוח קול או שמה כבר זמרים מקצועיים, שחקנים, או כותבים לבמה, מנהלים מוסיקליים, בימאים - אני מקווה שתוכלו למצוא פוסטים שידברו אליכם - בין אם זה בנושא טכניקה קולית, קשיים בדרך המקצועית שכולם חווים, חדשות מעולם הבמה, ועוד.

אני מאוד מאמין בעזרה הדדית במקצוע הזה - ופה אתם נכנסים. כן..! כי אמרתי ה-ד-ד-י-ת-! 

מה אני רוצה מכם?

אם יש לכם סיפור אישי, חוויה, או נקודה למחשבה שאתם רוצים להעלות כי אתם חושבים שהם יתרמו לי ולקולגות שלנו במקצוע - בבקשה תכתבו לי, תשתפו ואני כבר אפרסם ואקח על זה את הקרדיט... (לא נו.. זה היה בצחוק!) אני אעזור לידע שלכם להגיע לעוד אנשים. 

הנה ההזדמנות שלכם לתרום לעולם --------->

אז מי אני בכלל?

עם תחילת השירות הצבאי בירושלים חיפשתי מורים לפיתוח קול ואפשרויות לעסוק במוסיקה בירושלים וכך התגלגלתי לאקדמיה למוסיקה. מה שהתחיל בקורס או שניים תוך כדי צבא הסתיים בתואר שני בביצוע שירה במחלקה הווקאלית הקלאסית באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.

 

בסוף 2016 השלמתי את התואר השני השני שלי בשירה, הפעם במחזות זמר, באחד מבתי הספר המובילים בתחום באנגליה ובעולם GSA - Guildford School Of Musical Theatre, וכיום אני מלמד במספר מוסדות גבוהים למשחק ומחזות זמר, בניהם PPA, AMTA ועוד.

מחשבות על פיתוח קול אפשר לקרוא כאן

ואת עשרת נקודות ה"אני מאמין" שלי על שירה אפשר למצוא בפוסט הזה

בנוסף להוראה, אני ממשיך גם ללמוד ולהתפתח כל הזמן בעצמי, לאחרונה עשיתי מאסטר קלאס מרתק על פיתוח קול עם MARY HAMMOND, וקורס מבוא ל CVT עם MICHAEL HILL סדנת כתיבה לתיאטרון עם AMY ROSENTHAL  אני מקפיד להמשיך להופיע ולהמשיך ללכת לראות מופעים חדשים כל הזמן.
ככל שאני לומד יותר אני מגלה כמה עוד יש לדעת!!

במקביל הקמתי עם חבר קבוצת קברט בלונדון, The JEWish CABARET ואני ממשיך לפתח חומרים מקוריים.

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square

סקרנים לדעת עוד?

 

עקבו אחרי פה - 

או הצטרפו לרשימת התפוצה לעדכונים על פוסטים חדשים וחדשות מאנגליה במייל --->